O mnie

Lorem ipsum

Kosmetyki dla mężczyzn

Kosmetyki dla mężczyzn

Do niedawna mężczyzna dbający o swój wygląd był postrzegany jako próżny i zniewieściały. Mydło i krem do golenia były jedynymi kosmetykami używanymi przez większość mężczyzn. Zmarszczki i szorstka skóra były przez nich uznawane za symbol męskości. Dziś zadbany mężczyzna jest zauważany przez kobiety i lepiej postrzegany w pracy. Zadbane włosy, skóra i zęby mają ogromny wpływ na wizerunek mężczyzny.

Czytaj

Dieta na płodność

Dieta na płodność

W obecnych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Na zdrowie kobiety wpływa nie tylko styl życia czy uwarunkowania genetyczne, ale w dużej mierze także sposób odżywiania. Zbilansowana i zrównoważona dieta chroni przyszłą mamę przed otyłością, normuje gospodarkę hormonalną jej organizmu, a tym samym zwiększa szanse na poczęcie dziecka. Jeśli w najbliższym czasie planujesz zajść w ciążę, sprawdź jakie składniki powinny się znaleźć w waszej diecie, a czego należy unikać.

Czytaj

Rzuć palenie!

Rzuć palenie!

Palenie papierosów to nałóg, z którego bardzo ciężko się wyrwać. Tracimy swoje zdrowie, domowy budżet zostaje bardzo mocno uszczuplony, a dodatkowo nasza rodzina również pali, tyle że biernie. Rzucenie palenia przywróci Ci ładniejszą cerę, poprawi kondycję płuc, a Ty zyskasz dodatkowe pieniądze na przyjemności. Jeśli jeszcze się zastanawiasz czy i jak skutecznie rzucić palenie, ten artykuł jest dla Ciebie!

Czytaj

Dezodorant, a antyperspirant – co wybrać?

Dezodorant, a antyperspirant – co wybrać?

Antyperspirant oraz dezodorant używamy w tym samym celu, aby zapobiec nieprzyjemnemu zapachowi potu. Jednak oba te kosmetyki różnią się między sobą. Dezodorant tylko ukrywa nieprzyjemny zapach potu, natomiast antyperspirant dodatkowo ogranicza jego wydzielanie. Dlatego wybierając któryś z tych kosmetyków, musimy się kierować naszymi indywidualnymi potrzebami – intensywnością pocenia oraz stopniem wydzielanych zapachów! Poniżej znajdziesz wskazówki, jak znaleźć idealny kosmetyk dla siebie.

Czytaj